SynCare White Action Krém pro zesvětlování pigmentových skvrn a prevenci rosacei 75 ml

Typ výrobku

• nelze nosit přes den, hrudkuje na pleti
    • ve srovnání se Skinorenem neobstál ani náhodou

Vyhozené peníze.

• , zakoupeno v Lékárna Typos

produkt se může používat i na citlivou pleť se skony k akné, je možné ho používat i v letní sezóně

Skvele rozjasnuje plet a probeluje pigmentove skvrny po sluneni

Typ výrobku
krémy
Objem
75 ml

White Action - krém pro zesvětlení pigmentu

Krém pro zesvětlení pigmentu a rychlé omlazení pleti. Unikátní přípravek, ojedinělý na českém trh. Účinně zesvětluje pigmentové skvrny. Neobsahuje toxický hydrochinon ani UV filtr. Při aplikaci na pleti působí podobně jako AHA - zjemňuje ji a vyhlazuje drobné vrásky.

Krém představuje emulzi olej ve vodě, tj. sušší typ emulze. Kombinovaně jak ve vodné, tak v olejové fázi je rozpuštěna hlavní zesvětlující účinná látka – kyselina azelaová.

• Aktivní látky obsažené v krému: kyselina azelaová 20%, kyselina mléčná 2%AHA aktivní látka: kyselina azelaová
  • Použití: Krém je určený pro zesvětlení hyperpigmentací pokožky, aplikujete 2x denně maximálně po dobu 6 měsíců na pigmentové skvrny. První efekt je patrný po 1-2 měsíční pravidelné aplikaci. K přípravku je přiložen podrobný návod. Doporučená hranice nejnižšího věku použití je 18 let. Jen lékař může hranici posunout níže. Při zesvětlování zcela vyloučíme opalování včetně solárií a při krátkodobém pobytu na slunci používáme ochranný faktor 30 nebo 50 (SUN PROTECT SPF 30, nebo ULTRA PROTECT SPF 50+).
  • Upozornění: Zvláště v počátku aplikace se může objevit svědění a začervenání v místě aplikace. Při reakci delší jak 14 dnů přerušte aplikaci a poraďte se s lékařem.
  • Hyperpigmentace po opalování: Krém se nanáší 2 x denně na místa pigmentu + 1 cm v okolí. Pečlivě se vmasírovává krouživými pohyby pod lehkým přítlakem nejméně 30 sekund. Délka zesvětlování je 5 až 6 měsíců.
  • Hyperpigmentace po zánětech typu akné nebo alergií: Postupuje se stejně jako u hyperpigmentací po opalování, délka zesvětlování je do 5 měsíců.
  • Omlazení a rychlý lifting pleti: Krém je možné použít plošně na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Nanese se jako maska v tenké vrstvě a ponechá se působit nejvýše 10 minut. Výsledkem je viditelné zjemnění pleti, lifting a sjednocení její barvy.

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• obsahuje kyselinu azelainovou, což je vzácné
    • nepoužitelný, nebyl v inzerci uveden SPF, který na noc odmítám
    • nelze nosit přes den, hrudkuje na pleti
    • ve srovnání se Skinorenem neobstál ani náhodou

Vyhozené peníze.

• , zakoupeno v Lékárna Typos

• Jediné plus - měla jsem hladší plet.
    • Nefunguje - pravidelně užívala 2x denně, 5 měsíců, výsledek nulový :-(.

U mě nefungoval, navíc mě namíchlo, že na obale mají uvedeno, že se v případě nespokojenosti mám ozvat. Ozvala jsem se - ale bylo mi řečeno, že přípomínky můžu mít, pokud je v obale 60% prouktu a není to starší 60 dní. Vzhledem k tomu, že první výsledky se udajně mají objevit po 3-4 měsících a spotřeba je velká, za nespokojenost se tedy nepovažuje důvod, na který je přípravek určen. Tak proč ta věta na výrobku ;-)

Skvele rozjasnuje plet a probeluje pigmentove skvrny po sluneni

• , zakoupeno v Lékárna Typos

produkt mi byl doporučen kosmetičkou a mám s ním dobré zkušenosti.

• , zakoupeno v Mediderm

• po aplikaci pálí - ale pokud pomůže, vydržím
    • hrudkovitá konzistence, ale nechá se to snést, pokud pomůže nevidím problém
    • nemá silný UV faktor - musí se poté naaplikovat UV ochrana

zatím výsledky nemám - používám ho krátce- vše je o dlouhodobém používání

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

• I přes krátkou dobu používání je vidět, že skvrny blednou.
    • Ze začátku používání po nanesení pálila pokožka.

• , zakoupeno v Lekarna2.cz

Zatím se nemohu k účinku vyjádřit, pro jeho krátké používání, ale zatím mě vyhovuje. UVIDÍME

• doporučení

doporučení

• , zakoupeno v Lékárna Expres

• ani po pravidelném vtírání 2x denně, jak je doporučováno, k žádné změně nedošlo.Podotýkám, že hnědé skvrny na čele a tváři mám velmi malé a celkem nevýrazné, tak jsem doufala, že trochu vyblednou, což se nestalo

jsou to pro mne jen vyhozené peníze