Vichy Idéalia PRO Korektor proti tmavým skvrnám 30 ml

séra

Brzy na hodnocení co se týká účinku

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• kvalitní výrobek
    • nevadilo by větší balení :-)

Opakovaně jsem si jej zakoupila, protože mi přijde účinný.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Dobrá vstřebatelnost, příjemná vůně, ale žádné zlepšení jsem nezaznamenala a rozhodně už si investici do tohoto produktu odpustím.

Typ výrobku
séra

Ideální pleť je pleť bez skvrn! Idealia Pro je první hloubkový korektor proti tmavým skvrnám od Vichy a výsledek 11leté expertízy tmavých skvrn. Bojuje proti všem 5 typům tmavých skvrn: pigmentové skvrny, skvrny vzniklé UV zářením, stařecké skvrny, cévní skvrny i skvrny po akné. Lehká a jemná textura bez parabenů. Dermatologicky testováno, hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce). Vhodné pro všechny typy pleti, i pro citlivou pleť.

• Príjemná vôňa.
    • Dokonalé vsiaknutie.
    • Pocit komfortu.

Perfektné.

Brzy na hodnocení co se týká účinku

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• kvalitní výrobek
    • nevadilo by větší balení :-)

Opakovaně jsem si jej zakoupila, protože mi přijde účinný.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• , zakoupeno v Jogurtik.cz

Vichy Idealia Pro jsem si objednala kvůli tmavým skvrnám na obličeji. Používám ho chvíli a už je to znát. Skvrny pomalu světlají. Krásně se roztírá a nemám na něj žádnou špatnou kožní reakci.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• hnědé skrvny jsou po užití krému méně výrazné

V objednávce tohoto produktu zřejmě budu pokračovat. Je již mým druhým objednaným kouskem této značky.

• , zakoupeno v Lékárna doktorka

Jsem s ním velmi spokojena. Už ho používám přes rok.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Příjemná konzistence s účinky, které od značky Vichy nezklamou

• , zakoupeno v Notino

• vůně, konzistence, roztírání, výsledný efekt

S krémem jsem moc spokojená, snadno se roztírá a krásně voní. Krém jsem dál doporučila a má dalšího spokojeného uživatele.

• , zakoupeno v Notino

nejsem spokojena, slibované a očekávané účinky nevidím