Neostrata Pigment Lightening gel 40 g

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 55 recenzíDalší informace

Typ výrobku
gely

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vyzkoušela jsem předem vzorek z lékárny.

Účinně odstraňuje pigmentové skvrny.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Výrobek jsem si zakoupila s vidinou, že dokáže alespoň lehce zesvětlit pigmentové skvrny. Tak praví mnozí experimentátoři a také příbalový leták, který minimálně tento účinek slibuje po 2 až 6 týdnech užívání. Dala jsem tomu těch 6 týdnů, než jsem se dala do psaní této recenze. Výsledek bych vyhodnotila jako nulový, absolutně žádná změna. Za pořizovací cenu tohoto zázraku bych si představovala něco víc...

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Po přečtení kladných recenzí jsem produkt zakoupila. Používám ho 14 dní 2x denně, zatím se k efektu nemohu spolehlivě vyjádřit.
    Gel se dobře roztírá. Moc pěkně nevoní, ale to není důležité.

Typ výrobku
gely

Vysoce účinný gel, který díky obsahu vitaminu C, kyseliny kojové a extraktru z lékořice pomáhá rozjasnit a sjednotit odstín pleti. Je určen pro pokožku s nerovnoměrným odstínem, který vznikl v důsledku stárnutí, působením slunečního záření, po akné, v průběhu těhotenství nebo používáním hormonální antikoncepce. Výsledkem je snížení vzhledu tmavých skvrn, sjednocení odstínu pleti. Bez parfemace, bezolejový.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Vyzkoušela jsem předem vzorek z lékárny.

Účinně odstraňuje pigmentové skvrny.

• kůže tmaví
    • po vmasírování objevují hrudky

Použil jsem jen 6 dnů, protože se ta barva pleti tmavila a ještě při dlouhé roztírání na pleti obličeje objevují hrudky od gelu. Katastrofa. Poradí mě někdo, prosím. Díky

• lehká konzistence
    • pigmentové skvrny mizí
    • trošku vyšší cena

Používám produkt již 4 týdny. Pigmentové skvrny se pomalu vytrácejí, neobjevují se nové. Lehce se roztírá a dokonce nežmolkuje make-up. Určitě bych produkt doporučila všem, kdo má problémy s pigmentovými skvrnami, protože na rozdíl od ostatních přípravků opravdu funguje. Určitě dodržím doporučených 6 týdnů, nebo zakoupím i další balení. Skutečně to stojí za to. Pro příště si budu dávat pozor na to, abych si produkt koupila přímo na oficiálním e-shopu neostrata.cz. Z parfums.cz mi totiž přišel až za 4 dny :-(

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• opravdu funguje,jako jediný produkt na zesvětlení skvrn a to jsem jich použila už mnoho
    • vůně

spokojenost

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Gel se dobře roztírá. Moc pěkně nevoní, ale to není důležité.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemný gel, pigmentace se nerozšiřuje a to ani v létě, postupně zesvětluje, ale je to jediný krém, kde jsou vidět nepatrné výsledky
    • Používám 3 roky, pigmentace zcela nezmizela, ale neobjevuje se nová

• , zakoupeno v Lékárna.cz

tento produkt jsem si vybrala na základě recenzí, které jsem četla na internetu. Je dobré ho používat ve spojení s Cremem Brightening, účinnost je pak výborná.Mě po týdnu používání hodně pomohl.

• Krém, který za sebe rozhodně doporučuji.
    • Zbavil mne nevzhledné pigmentové skvrny na čele, ráda ho používám i teď, protože má přiznivý vliv na celkový tonus a sjednocení barvy pleti.
    • V mém případě naopak i na drobnější tmavé jizvičky po špatně zhojeném akné zafungoval výborně.
    • Gelová konzistence se musí do postižených míst opravdu důkladně vetřít, až vmasírovat.
    • Bezprostředně po aplikaci mírný pocit ulepenosti,pak ale gel zaschne.
    • Trochu barví, takže na bílem polštáři zanechá stopy.
    • Na dloudobé každodenní užívání na noc by mi nevyhovoval - preferuji vydatnější krémy.

V současné době použivám občas,v rámci několikadenní kůry, když chci dát pleť "do formy".
    Cena vyšší, ale podle mě odpovídá kvalitě a množství.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Nulová účinnost, mám pocit, že pihy to ještě více zviditelňuje.

Za mě absolutně NE